KONST / Litografier / Färglitografi 15042124
nr 1504 2124
Théo Tobiasse
(f. 1927)
Théo Tobiasse (f. 1927), Signerad, numrerad 86/350. Färglitografi, bildmått: 50x65 cm, yttermått inklusive ram: 73x86 cm
Théo Tobiasse, född 1927 i Jaffa, Israel, israelisk/fransk målare.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 21 november 2022
kl 19:54:10
17/11 23:50:18
700 kr
19/11 17:53:14
21 nov
Théo Tobiasse
Läs mer om Théo Tobiasse